Aktuality

Zámecká Oranžerie
Zámecká Oranžerie4 months ago
HLEDÁME ZKUŠENÉHO KUCHAŘE/KUCHAŘKU 👨‍🍳👩‍🍳
Pro naše provozy hledáme zkušeného parťáka do kuchyně, který nám pomůže s přípravou klasik, nebojí se experimentovat a nezalekne se ani cateringových akcí pro U-catering.
Požadujeme pozitivní a zodpovědný přístup k práci, praxi v kuchyňském provozu, samostatnost a časovou flexibilitu. Co nabízíme, kromě výplaty na Vašem účtu vždy ve sjednaný den se nejrychleji dozvíte, když zavoláte na tel. 775 113 350.
Pracovní dobu a Vaši představu o finančním ohodnocení probereme při osobní schůzce. Jedná se o práci na DPP, HPP nebo spolupráci na IČO. Můžeme se případně domluvit i pouze na brigádě na léto.

Děkujeme za případná sdílení či doporučení. 🍊
Zámecká Oranžerie
Zámecká Oranžerie4 months ago
HLEDÁME ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU 🍽️
Pro naše provozy hledáme zkušeného kolegu či kolegyni na „plac“. Hledáme parťáky, kteří rádi pracují s lidmi, jsou komunikativní, k práci přistupují zodpovědně a nezaleknou se ani cateringových akcí pro U-catering.

Požadujeme příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, trestní bezúhonnost a časovou flexibilitu. Co nabízíme, kromě zajímavého finančního ohodnocení a výplaty na účtu vždy ve sjednaný termín se nejrychleji dozvíte, když zavoláte na tel. 774 030 300. Pracovní dobu a Vaši představu o finančním ohodnocení probereme při osobní schůzce. Jedná se o práci na HPP, spolupráci na IČO nebo jen víkendovou brigádu.

Děkujeme za případná sdílení či doporučení. 🍊
Zámecká Oranžerie
Zámecká Oranžerie4 months ago
Včerejší 21. ročník setkání historických vozidel v habrovanském parku byl opravdu jízda 🚗🛵🎩
Zámecká Oranžerie
Zámecká Oranžerie
Zámecká Oranžerie5 months ago
Už dnes od 9:00 hod. 🚗🛵
Těšíme se na Vás 🧡