Svatby v Oranžerii

Svatební stodolu zná dnes už každý, co ale taková svatební Oranžerie – historické zámecké skleníky?

Zajistíme Vám prostor pro obřad a hostinu, kompletní svatební catering včetně nápojů a svatebního dortu i profesionální obsluhu. Postaráme se o hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Oranžerie se nachází přímo v zámeckém parku vedle habrovanského rybníka. Samotný obřad, hostina i svatební focení tak mohou proběhnout na jednom místě.

Svatby v Oranžerii

Nabízíme zajištění doplňkových služeb: Barmanská show, grilování, dětské hřiště, svatební dekorace a květinové dekorace, dort a sweet bar, zajištění hudby/DJ, dekorace obřadu, slavobrána, zapůjčení nádobí, venkovní party stany, ohřevné lampy, projektor, venkovní sezení.

Máme pro vás také seznam našich ověřených dodavatelů, kteří dokážou z vaší svatby udělat nezapomenutelný zážitek. Krátkou brožurku naleznete zde.

Ceník pronájmu

Pronájem zahrnuje: inventář ke stolování a rautům, energie, vodu, režijní náklady, audiotechniku a závěrečný úklid vnitřních i venkovních prostor.

Zámecký park i rybník jsou během celého dne volně přístupné veřejnosti.

Ceny pronájmu jsou za 1 den vnitřních prostor Oranžerie a jsou platné od 1. 1. 2024.

Zvýhodněné svatební balíčky

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné svatební balíčky pronájmu Oranžerie. Víme, že nachystat pohádkovou svatbu vždy vyžaduje velké přípravy, ať už se do nich pustíte sami, či využijete služeb dekoratérů. Abyste na vše měli dostatek času, nabízí balíčky vždy vícedenní pronájem prostor, za výhodnější cenu, než kdybyste více dnů poptávali zvlášť.

Při nedodržení zmíněných časů, bude účtováno 300 Kč za každou novou započatou hodinu.

Pronájem zahrnuje: inventář ke stolování a rautům, energie, vodu, režijní náklady, audiotechniku a závěrečný úklid vnitřních i venkovních prostor.

Upozornění: Zámecký park i rybník jsou během celého dne volně přístupné veřejnosti.

Fotogalerie

Prostory Oranžerie

máte vybráno?

Zarezervujte si Vaši volbu
rezervace

Catering

Pro všechny oslavy a akce požadujeme zajištění cateringu od nás, který se postará o občerstvení i hlídání prostor.

Pokud máte svou oblíbenou cukrářku či vinaře, určitě si můžete zajistit sweet bar a víno vlastní cestou.

S pohostinstvím a cateringem máme více než 15leté zkušenosti. Vždy s Vámi probereme všechny možnosti, poradíme s výběrem vhodného množství, druhu a rozsahu občerstvení tak, aby vše odpovídalo Vašim představám a byli jste spokojeni.

Zorganizujeme pro vás lehké občerstvení i velkou svatební hostinu dle vašeho přání. Naše cateringové služby upravíme na míru tak, aby vynikla jedinečnost chystané akce, protože individuální přístup je pro nás tím nejdůležitějším.

Pro více informací a ceník navštivte naše webové stránky U-catering nebo náš Facebook s bohatou fotogalerií.

 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany