Pronájem prostor

Hledáte zajímavé prostory pro Vaši oslavu narozenin, firemní večírek, svatbu či jakoukoliv soukromou akci? Nabízíme možnost využít prostory Zámecké Oranžerie v Habrovanech právě pro Váš event.

Pronajmout si můžete celou Oranžerii nebo pouze její část. Oranžerie se skládá ze dvou salonků a společného atria. Menší tropický salonek nabízí prostor až pro 46 osob a do většího salonku se jich vejde 50.

Ke všem hostům máme individuální a přátelský přístup, kontaktujte nás pro vytvoření nabídky na míru dle Vašich požadavků a přání.

Tropický salonek

Ceník pronájmu

Pronájem zahrnuje: inventář ke stolování a rautům, energie, vodu, režijní náklady, audiotechniku a závěrečný úklid vnitřních i venkovních prostor.

Zámecký park i rybník jsou během celého dne volně přístupné veřejnosti.

Ceny pronájmu jsou za 1 den vnitřních prostor Oranžerie a jsou platné od 1. 1. 2024.

Fotogalerie

Prostory Oranžerie

máte vybráno?

Zarezervujte si Vaši volbu
rezervace

Svatby v Oranžerii

Svatební stodolu zná dnes už každý, co ale taková svatební Oranžerie – historické zámecké skleníky?

Zajistíme Vám prostor pro obřad a hostinu, kompletní svatební catering včetně nápojů a svatebního dortu i profesionální obsluhu. Postaráme se o hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Oranžerie se nachází přímo v zámeckém parku vedle habrovanského rybníka. Samotný obřad, hostina i svatební focení tak mohou proběhnout na jednom místě.

svatební tabule - Zámecká Oranžerie Habrovany

Nabízíme zajištění doplňkových služeb: Barmanská show, grilování, dětské hřiště, svatební dekorace a květinové dekorace, dort a sweet bar, zajištění hudby/DJ, dekorace obřadu, slavobrána, zapůjčení nádobí, venkovní party stany, ohřevné lampy, projektor, venkovní sezení.

Catering

Pro všechny oslavy a akce požadujeme zajištění cateringu od nás, který se postará o občerstvení i hlídání prostor.

Pokud máte svou oblíbenou cukrářku či vinaře, určitě si můžete zajistit sweet bar a víno vlastní cestou.

S pohostinstvím a cateringem máme více než 15leté zkušenosti. Vždy s Vámi probereme všechny možnosti, poradíme s výběrem vhodného množství, druhu a rozsahu občerstvení tak, aby vše odpovídalo Vašim představám a byli jste spokojeni.

Zorganizujeme pro vás lehké občerstvení i velkou svatební hostinu dle vašeho přání. Naše cateringové služby upravíme na míru tak, aby vynikla jedinečnost chystané akce, protože individuální přístup je pro nás tím nejdůležitějším.

Pro více informací a ceník navštivte naše webové stránky U-catering nebo náš Facebook s bohatou fotogalerií.

 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany

U-catering

 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany
 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany
 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany
 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany
 catering - Zámecká Oranžerie Habrovany